Jāņa Sēta - GPS Sekošana
SEKO.LV
fb

SākumsJautājumi un atbildes

GPS Navigācija

Jautājums Atbilde
Kas ir Latvijas karte Garmin navigācijai? JS GPS navigācija ir karšu dati, kas domāti izmantošanai Garmin auto, moto vai tūrismam paredzētās GPS navigācijas ierīcēs. Šie dati ir pieejami microSD datu nesējā, ko ievieto GPS navigācijas ierīcē tam paredzētā vietā.
Kāpec Garmin navigācijai un vai šī karte derēs arī citiem, piemēram, TomTom u.c. ierīcēm? Garmin tāpēc, ka šī ražotāja iekārtām ir pieejama karšu datu sagatavošanas specifikācija un atbilstošie rīki. Citu navigācijas ierīču ražotājiem pagaidām tādi nav pieejami. Karte paredzēta TIKAI Garmin ierīcēm, ar TomTom un pārējām GPS ierīcēm šie karšu dati nav savietojami.
Cik detalizēta ir šī karte un kādi dati pieejami? Šai kartei ir augsta detalizācijas pakāpe visā Latvijā (pilsētu mērogs 1:10 000). Iespējama objekta meklēšana pēc nosaukuma, adreses vai vietas līdz pat viensētām laukos, servisa un tūrisma objektu datu slāņi, kā arī detalizēts hidrogrāfiskais tīkls ar dziļuma atzīmēm un izolīnijām.
Kā es varu atrast viensētu vai savu lauku māju, kur gribētu doties? Garmin ierīcē nav atsevišķas meklēšanas kategorijas kā “viensētas”, ir iespējama meklēšana pēc adreses (pilsēta, iela, numurs). Tāpēc viensētas vai mājas nosaukums jāmeklē kategorijā “Interesējoši objekti” (POI – Points of interest angļu val.), rakstot nosaukumu pa burtiem un izvēloties sadaļu: “Vārds pa burtiem” vai tml. atkarībā no Garmin ierīces modeļa (ABC taustiņu apzīmējums). Tiks piedāvāts viens vai vairāki varianti, no kuriem varat izvēlēties meklēto atkarībā no atrašanās vietas (novads, apdzīvota vieta, pasta indekss).
Vai šī karte derēs manam vecāka ražojuma Garmin? Jā, esam izstrādājuši divas karšu versijas – jaunajām Garmin navigācijas ierīcēm ar punktveida adresēšanas atbalstu un vecākiem Garmin modeļiem ar ielu/kvartālu adresēšanu. Versija vecāka ražojuma ierīcēm būs lejupielādējama reģistrētiem navigācijas lietotājiem, autorizējoties sistēmā www.seko.lv mājas lapā.
Kur var iegādāties šo karti? Karti var iegādāties Statoil DUS, karšu veiklā “Jāņa sēta” Elizabetes iela 83/85, Euronics, Baltic Data, Elkor, Navigācija.lv un citās tirdzniecības vietās Latvijā, kā arī mājas lapā www.seko.lv
Vai šī navigācija ir savietojama ar sekošanas un kontroles sistēmu? Jā, JS GPS navigācija ir savietojama ar “Jāņa sētas” GPS sekošanas sistēmu. Pateicoties šai sistēmai, iespējams ne tikai tiešsaistē sekot vadītāja maršrutam, bet arī pievienot jaunus maršruta punktus. Ērta un ātra ziņu apmaiņa ar vadītāju ļaus operatīvi veikt izmaiņas maršrutā.
Vai būs pieejami atjauninājumi un cik ilgi? Bezmaksas atjauninājumi un papildinājumi būs pieejami reģistrētiem lietotājiem visu aktuālās versijas laiku vai vismaz 12 mēnešus no produkta reģistrācijas brīža sadaļā Navigācijas lietotājiem.
Vai, pamanot kādu kļūdu vai nepilnību, varu par to informēt? Jā, un tas būtu ļoti vēlams! Šim nolūkam esam izveidojuši ziņojumu formu “Ziņot par labojumiem”, kur lietotāji var ziņot par pamanītām kļūdām vai nepilnībām, kā arī nosūtīt jautājumus vai ierosinājumus.

Lūdzu, izmantojiet šo formu, lai uzdotu jautājumu par sekošanas vai navigācijas izmantošanu:
  • * - Obligāti aizpildāmie lauki.
  • Atcelt Sūtīt

Jautājumos, kas saistīti ar Garmin kartēm, lūdzu, zvaniet: +371 67317540