Jāņa Sēta - GPS Sekošana
SEKO.LV
fb

SākumsLatvijas karte Garmin navigācijai
Prezentācija Iegādāties Ziņot par labojumiem

Latvijas karte Garmin GPS navigācijai

Jauns un ilgi gaidīts produkts! Izmantojot Garmin GPS navigācijas ierīces, iespējama maršrutēšana visā Latvijas teritorijā, sākot no pilsētu blīvajām ielām līdz pat viensētām laukos. Pirmo reizi tik detalizēta Latvijas karte gan autobraucējiem, gan makšķerniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem!


GPS kartes navigācijai

Kartē iekļauta jaunākā informācija no Jāņa sētas datu bāzēm:


Par kartēm un kā tās lietot

Dati ir pieejami datu nesējā, ko ievieto GPS navigācijas ierīcē tam paredzētā vietā. Latvijas karte lietojama tikai Garmin navigācijas ierīcēm ar SD/microSD atmiņas karšu atbalstu.

Ir izstrādātas divas karšu versijas –

Navigācija ar Jāņa sētas kartiObjekta meklēšana pēc nosaukuma, adreses vai vietasObjekta attēlošana kartē ar atrašanās vietu un informāciju par toMaršrutēšana uz izvēlēto objektu sekojot norādēm navigācijas ierīcē un balss komandāmServisa objektu meklēšana (ēdināšana, naktsmītnes, iepirkšanās vietas, izklaide, tūrisma un apskates objekti, DUS u.c. noderīga informācija)Augsta kartes detalizācija visā Latvijā mērogā 1:10 000 līdz pat viensētām laukos


Detalizēts hidrogrāfiskais tīkls ar ūdenstecēm, ūdenstilpnēm, kā arī upju un ezeru nosaukumiem

Kur iegādāties

Latvijas karte Garmin navigācijai iespējams iegādāties mūsu mājas lapā, karšu veikalā "Jāņa sēta", Euronics, Baltic Data, Elkor, Navigācija.lv un citās tirdzniecības vietās Latvijā. Mazumtirdzniecības cena 39.00 Ls.

Ir iegādājamas 2 veidu kartes:

Atjauninājumi

Aktuālie atjauninājumi un papildinājumi pieejami sadaļā "Navigācijas lietotājiem". Bezmaksas atjauninājumi un labojumi būs pieejami reģistrētiem lietotājiem visu aktuālas versijas laiku (vismaz 12 mēneši no produkta reģistrācijas brīža).

Papildus iespējas

Ir iespējams veidot specializētas karšu versijas ar lietotājam nepieciešamiem datu slāņiem vai punktiem, piemēram, ar publisko auto stāvvietu punktiem vai veikalu tīklu adresēm, kur jāpiegādā preces

Savietojams ar GPS sekošanas sistēmu

Navigācija savietojama arī ar "Jāņa sētas" GPS sekošanas sistēmu, kas ieguvusi lielu pieprasījumu un atzinību Transporta kontroles sistēmas lietotāju vidū. Pateicoties šai sistēmai, iespējams ne tikai tiešsaistē sekot vadītāja maršrutam, bet arī pievienot jaunus maršruta punktus. Ērta un ātra ziņu apmaiņa ar vadītāju ļauj operatīvi veikt izmaiņas maršrutā.


Jautājumos, kas saistīti ar Garmin kartēm, lūdzu, zvaniet: +371 67317540