Jāņa Sēta - GPS Sekošana
SEKO.LV
fb

SākumsJautājumi un atbildes

GPS sekošana

Jautājums Atbilde
Kas nepieciešams, lai sāktu lietot kādu no sekošanas risinājumiem? Pirmkārt, tehnika ir jāaprīko ar kādu no GPS/GPRS telemātikas iekārtām. Šī iekārta datus pārsūtīs uz Jūsu izvēlēto sekošanas risinājumu.
Kā darbojas sekošanas sistēmas? Pamatā ir telemātikas iekārta, kas nosaka atrašanās vietu izmantojot GPS sistēmu un pārsūta datus uz serveri, izmantojot GSM tīklu. Saņemtā informācija serveru sistēmā tiek apstrādāta un atspoguļota klientam saprotamā un pārskatāmā veidā. Sīkāk ar sistēmu darbību var iepazīties šeit.
Kādas kartes izmanto Jāņa sētas sekošanas risinājumi? Visu sekošanas risinājumu pamatā ir Karšu izdevniecības Jāņa sēta Latvijas karšu materiāls un adrešu datubāze, kuru raksturo ļoti augsta detalizācijas pakāpe īpaši Latvijas teritorijā. Ja nepieciešams, sistēmā iespējams ievietot arī klientam aktuālos karšu materiālus vai datu klājumus.
Kāpēc Jāņa Sētas risinājums? Mūsu spēks ir pieredzē, zināšanās un mīlestībā pret to ko mēs darām. Sistēma ir balstīta uz pašu izveidota un nepārtrauktā attīstībā esoša programmatūras risinājuma un datubāzēm.
Vai es varu lietot savu sekošanas iekārtu? Jā, ja šī iekārta ir viena no tām, kuras ir savietotas ar mūsu sistēmām. Ar atbalstītajām iekārtām Jūs varat iepazīties šeit. Jaunu iekārtu adaptēšanai tiek izsvērts ekonomiskas pamatojums.
Vai ir iespējams izmēģināt sistēmu darbībā? Jā, protams. Jūs varat iepazīties un izmēģināt pilnu sistēmas funkcionalitāti mūsu sistēmas demonstrācijas versijā.

Lūdzu, izmantojiet šo formu, lai uzdotu jautājumu par sekošanas vai navigācijas izmantošanu:
  • * - Obligāti aizpildāmie lauki.
  • Atcelt Sūtīt